פסיכולוגיה ופרחים

פסיכולוגיה ופרחים

פסיכולוגיה ופרחים

לא בכדי ניתן למצוא בבתים רבים אגרטל עם פרחים צבעוניים. הפרחים מקיפים אותנו מכל עבר והם בעלי השפעה רבה על מצב הרוח שלנו ועל תחושתנו. לפרחים ישנם יתרונות פסיכולוגיים רבים מאד והם יכולים לשנות את מצב רוחנו מקצה לקצה, ובעיקר לשמח אותנו. מביאים אותם לאירועים שונים כמתנה וגם משתמשים בהם לא מעט כקישוט כדי ליצור אווירה מיוחדת ושמחה. מהם יתרונותיהם הפסיכולוגיים של הפרחים ואיזו תחושה הם נותנים בבית? על כך ועוד, במאמר הבא.

חשיבותם של הפרחים בסביבתנו
ישנם סוגים שונים של פרחים. ישנם פרחים בשלל של צבעים וגם עם ריחות שונים. הפרחים נמצאים בסביבתנו, בין אם באופן טבעי או לאחר שרכשנו אותם בחנות הפרחים או שעשינו משלוחי פרחים. כשמדובר בסביבתנו הקרובה, בבית שלנו, הם יכולים להשפיע עלינו לא מעט, ובמיוחד ליצור אווירה מיוחדת מאד. ישנם רבים הנוהגים לקנות זר של פרחים לכבוד שבת ולהניח אותו בתוך אגרטל יפה על שולחן האוכל.
 
כל פרח יוצר תחושה מסוג אחר - פרחים הם כאמור בעלי  יתרונות פסיכולוגיים רבים ובהחלט  יכולים להשפיע לטובה על מצב רוחנו


מחיר משתלם  במייזר תמצאו מגוון זרי פרחים, סידורי פרחים, עציצים, סחלבים, קופסאות פרחים מעוצבות,  גלריה חדשה של זרי כלה וקישוט רכב חתונה, בלונים, שוקולד ויין במחיר לכל כיס!
הזמנה בטוחה תוכלו להזמין משלוח 24/7 ולשלם באתר באמצעות כרטיס האשראי ללא חשש, בזכות תקן PCI ופרוטוקול אבטחת מידע המופעל באתר. תוכלו לשלם באמצעות אפליקציית BIT, באמצעות PAYPAL או להתקשר לחנות ולשלם דרך הנציג.
שירות מקצועי מענה מהיר ומקצועי לכל שאלה או בקשה בתחום שזירת הפרחים, עציצים וצמחים.
משלוח מהיר מהיום להיום באזור חיפה, אזור הקריות ובכל הארץ.
איכות וטריות באה לידי ביטוי בזכות מכירת פרחים וצמחים באיכות הגבוהה ביותר, המתחדשת בכל יום ומגיעה לחנות ישירות ממגדלי הפרחים והצמחים מכל חלקי הארץ.

ספק פרחים נבחר בפורטל חנויות פרחים ומשלוחים באזור חיפה והקריות.


מייזר פרחים שרות לקוחות:
להזמנות : טלפון ראשי: 04-8494943   
להזמנות : טלפון נוסף:  04-8428418  
מייל : myzer10@gmail.com
כתובתנו  אח"י אילת 32 קריית חיים  
משלוחי פרחים ומתנות רק במייזר (myZER) הזמנות ומשלוחים 24/7 באמצעות האתר.