לאקי במבוק

לאקי במבוק

אומרים שהלאקי במבוק הוא מתנה מעולה, משהו לא יקר, נגיש, קל לגידול, אסתטי ויפה במיוחד. אבל מהו בעצם אותו לאקי במבוק שהפך כה נפוץ בישראל בשנים האחרונות?

שמו של הצמח מרמז על סגולותיו, והרי המילה 'לאקי' אומרת 'בר מזל' בשפה האננגלית. הרעיון העומד מאחורי שם זה הוא כי זה המגדל במבוק זה בביתו, בעסק שלו או בכל מקום בו הוא שוהה יזכה למזל בכל מעשיו, ובייחוד ביכולת שלו לייצר פרנסה.

מספר עובדות על לאקי במבוק
1. לא מדובר בבמבוק – דרך הצימוח שלו דומה בהחלט לזו של הבמבוק, אך צמח זה אינו מאותה המשפחה, ולא יגדל למימדים של הבמבוק.
2. הסלסול הוא אמיתי – לא מדובר בחיקוי או בצמח אחר, סוגי הלאקי במבוק המסולסלים שאתם רואים בשווקים הם אכן אותו הצמח כמו הגרסא הישרה, רק עם סיבוב בצימוח.
3. חיית מים – לאקי במבוק הוא צמח עמיד במיוחד, שלא זקוק לדבר פרט למים. כמובן שהמים צריכים להיות איכותיים, ולהיות מוחלפים מעת לעת, שכן הוא מורגל במים נעים, והרי מים עומדים יוצרים עכירות שבסופו של דבר תפגע גם בצמח עמיד זה.
4. חיית צל – הצמח המופלא הזה יודע לחיות ללא שמש, ומסתפק במעט מאוד אור. אין צורך לשים אותו ליד החלון, וניתן להשתמש בו לקישוט ודקורציה של כל מרחב, כולל חדרים פנימיים, על השולחן במשרד או על השידה בחדר השינה.
בחירת הקנה וגידולו
5. ניתן לבחור גם קנה בלבד – הקנים חזקים ומחזיקים בתוכם חיים גם ללא שורשים ועלים. לכן אם כל מה שמצאתם הוא קנה בלבד, שימו אותו בצל ובמים, עם הצד הנכון במים, והוא כבר יצמיח, בקצב איטי, שורשים חדשים, ויחזור ללבלב.
6. הימנעו מדשנים – שלא כמו צמחים רבים אחרים בבית, הלאקי במבוק יסבול מדשן מכל סוג, ואינו זקוק לו, לכן הימנעו ממתן דשנים במים של הצמח.


מחיר משתלם  במייזר תמצאו מגוון זרי פרחים, סידורי פרחים, עציצים, סחלבים, קופסאות פרחים מעוצבות,  גלריה חדשה של זרי כלה וקישוט רכב חתונה, בלונים, שוקולד ויין במחיר לכל כיס!
הזמנה בטוחה תוכלו להזמין משלוח 24/7 ולשלם באתר באמצעות כרטיס האשראי ללא חשש, בזכות תקן PCI ופרוטוקול אבטחת מידע המופעל באתר. תוכלו לשלם באמצעות אפליקציית BIT, באמצעות PAYPAL או להתקשר לחנות ולשלם דרך הנציג.
שירות מקצועי מענה מהיר ומקצועי לכל שאלה או בקשה בתחום שזירת הפרחים, עציצים וצמחים.
משלוח מהיר מהיום להיום באזור חיפה, אזור הקריות ובכל הארץ.
איכות וטריות באה לידי ביטוי בזכות מכירת פרחים וצמחים באיכות הגבוהה ביותר, המתחדשת בכל יום ומגיעה לחנות ישירות ממגדלי הפרחים והצמחים מכל חלקי הארץ.

ספק פרחים נבחר בפורטל חנויות פרחים ומשלוחים באזור חיפה והקריות.


מייזר פרחים שרות לקוחות:
להזמנות : טלפון ראשי: 04-8494943   
להזמנות : טלפון נוסף:  04-8428418  
מייל : myzer10@gmail.com
כתובתנו  אח"י אילת 32 קריית חיים  
משלוחי פרחים ומתנות רק במייזר (myZER) הזמנות ומשלוחים 24/7 באמצעות האתר.